fbpx
Magdalena Krzyżowski

Terapia czaszkowo-krzyżowa, na którą trafiłam kilka lat temu, zmieniła moje życie. Szukałam spokoju i ulgi od stresu – zyskałam życiową pasję.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak mieć 120 procent energii na wszystko, przeczytaj moją historię.

Kiedy po urodzeniu drugiego dziecka, wróciłam do pracy, we wszystkich życiowych rolach: pracownika, kierownika, mamy, żony i gospodyni, chciałam się spełniać na 120 procent. Wydawało mi się, że inni też tak mają… Często doświadczałam stanów przewlekłego przemęczenia, stresu, braku energii. Równie często chorowałam. Odwiedziłam wielu specjalistów, szukając przyczyn problemu niskiej energii i chorób. Diagnozy, jakie słyszałam, brzmiały: „Nic Pani nie jest. Jest Pani całkowicie zdrowa”. Ja jednak chciałam czuć się inaczej – po prostu dobrze.

Nie przestawałam szukać recept na równowagę i spokój, których mi brakowało.

Zaczęłam sięgać po metody niekonwencjonalne i holistyczne, które traktują ciało, umysł i emocje człowieka jako jedno. Te metody pokazały mi, że bycie na 120 proc. w wielu życiowych rolach jest po prostu niemożliwe. Trafiłam jako pacjentka na zabieg terapii czaszkowo-krzyżowej. Głęboki relaks, jaki odczułam, pozostał na długo w moim ciele. Po serii zabiegów zmęczenie minęło. Postanowiłam sama nauczyć się tej metody. Szłam po nitce do kłębka, od jednej metody do drugiej i tak stopniowo zaczęła się moja metamorfoza…

TERAPIE

Metody, które poznawałam wyciszały moje wewnętrzne napięcia i niwelowały stres, którego doświadczałam. Zyskałam spokój, którym dzielę się w gabinecie.

W latach 2018-2020 odbyłam kurs terapii czaszkowo-krzyżowej

terapia czaszkowo-krzyżowa
REFLEKSOLOGIA twarzy, dłoni i stóp

W latach 2019-2020 odbyłam kurs refleksologii

Kurs Access Bars® zrobiłam w grudniu 2020

ACCESS BARS®

Właśnie tymi metodami chcę się z Tobą podzielić w gabinecie Dotyk Spokoju. Efektami tych terapii jest uwalnianie blokad, które gromadzi ciało, doświadczając codziennych stresów, poprawa poziomu energii i utrzymywanie całego organizmu w stanie równowagi (również emocjonalnej). 

To metody, które uczą szacunku dla ciała, umysłu i duszy pokazując powiązania między emocjami, myślami a stanem fizycznego ciała. Kiedy wszystkie te elementy współpracują ze sobą, człowiek może cieszyć się pełnią sił. 

Umów wizytę dzwoniąc pod numer 510 80 83 85

Wysłucham Cię uważnie i dobiorę metodę, która da najlepszy efekt – pozwoli Ci się zrelaksować, zmniejszyć lub pozbyć się dolegliwości.

Gabinet terapii holistycznych

DOTYK SPOKOJU

Magdalena Krzyżowski

Godziny otwarcia:
poniedz., środa, piątek 09:00-16:00
wtorek, czwartek 9:00 – 20:00
ul. Tatrzańska 21a/33
93-219 Łódź

Tel: 510 80 83 85
E-mail: kontakt@dotykspokoju.pl