fbpx

ACCESS BARS®

Access Bars® to głęboko relaksująca terapia, która poprzez oczyszczenie energetycznych blokad, otwiera na nowe możliwości.

Przekonania, które mamy na temat życia, które przejęliśmy od rodziców czy otoczenia, zbyt często podcinają nam skrzydła. Gary Daglas, twórca metody Access Bars® zauważył, że ludzie kreują swoje życie nie wokół pozytywów, możliwości czy radości, ale zawsze wokół nieprawidłowości, błędów powtarzanych latami, które prowadzą do problemów i chorób. Te niewspierające przekonania, wzorce myślenia i działania zapisują się w polu energetycznym każdego człowieka.

Metoda Access Bars® polega na uwolnieniu energetycznych blokad z 32 punktów na głowie, które odpowiadają za wzorce myślowe dotyczące różnych sfer życia takich jak seksualność czy pieniądze. Access Bars® to narzędzie zmiany przekonań, które poszerza świadomość. Poprzez odpowiedni dotyk następuje oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców. Wraz z uwolnieniem przychodzi energia, wewnętrzny spokój, zaczyna się widzieć więcej możliwości.

To metoda certyfikowana w USA przez National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork – organizację zajmującą się utrzymywaniem najwyższych standardów w zawodach związanych z masażem i pracą z ciałem.

terapia czaszkowo krzyżowa

Jak może pomóc ACCESS BARS®?

Przez 2-3 tygodnie po zabiegu możesz mieć ochotę na zupełnie nowe rzeczy w Twoim życiu, możesz też uświadomić sobie wiele ograniczających Cię przekonań. Czasem od razu coś „kliknie” i doświadczysz ważnych wglądów. Jeśli zdecydujesz się na kilka sesji, możesz być pewien przekopywania się przez kolejne warstwy swoich przekonań. 

N

Najważniejszy element terapii Access Bars® polega na rozładowaniu energetycznych blokad, uwolnieniu od ograniczających przekonań, które uniemożliwiają rozwinięcie własnego potencjału.

N

Access Bars® to narzędzie zmiany przekonań o własnych możliwościach: zwiększa się poczucie własnej wartości.

N

Terapia zwiększa łatwość podejmowania decyzji, pomaga zmienić to, co od dawna wymagało zmiany.

N

Terapia nie tylko pomaga doświadczyć głębokiego relaksu wszystkim osobom, uwolnić się od stresu i emocjonalnego napięcia. Zabieg zwiększa poziom życiowej energii, poprawia samopoczucie i wzmacnia odporność.

N

Access Bars® stosuje się u dzieci z ADHD i ADD, z autyzmem, cierpiących na bezsenność, doświadczających moczenia nocnego, zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Terapia pomaga się wyciszyć.

Jak się przygotować?

Pierwszy zabieg trwa około 1,5 h. Spotkanie rozpoczyna wywiad. Po sesji potrzebujesz dojść do siebie, napić się wody. Zawsze zapraszam na cykl spotkań, których liczba zależy od stopnia dolegliwości. Wszystkie sesje odbywają się w ubraniu. Nie trzeba specjalnie przygotowywać się do zabiegów. 

Umów wizytę dzwoniąc pod numer 510 80 83 85

Wysłucham Cię uważnie i dobiorę metodę, która da najlepszy efekt – pozwoli Ci się zrelaksować, zmniejszyć lub pozbyć się dolegliwości.

Gabinet terapii holistycznych

DOTYK SPOKOJU

Magdalena Krzyżowski

Godziny otwarcia:
poniedz., środa, piątek 09:00-16:00
wtorek, czwartek 9:00 – 20:00
ul. Tatrzańska 21a/33
93-219 Łódź

Tel: 510 80 83 85
E-mail: kontakt@dotykspokoju.pl